Leden 2011

Do třetice všeho dobrého

20. ledna 2011 v 17:18 | Peggy |  Aktuality
Nazdárek Íťáci!

Následující informace už budu psát potřetí, tak se omlouvám, kdybych něco opomněla nebo napsala nesrozumitelně :-D. Pokusím se to napsat stručně a jasně.

1) Děckám chceme objednat skautská trička v khaki barvě s vyšitou lilií. Kdybyste něco také chtěli, ozvěte se, ušetříme na poštovném :-). Vybírat můžete ZDE.
Jinak jsem si vzpomněla na náš dávný plán kmenových triček. Jestli byste měli ještě zájem, též vyjádřete svou zvědavost a já vám na oplátku sdělím, co mě napadlo :-).

2) Členské příspěvky na rok 2011 zase klepou na dveře. Letos se vyšplhaly na celých 350 Kč. Zalovte v paměti a ve svědomí, jestli jste platili loni, prý v tom máme trošku bordýlek... Vybrat bychom je chtěli nejlépe do půlky února, předávat je můžete mně nebo Verče. Rozhodně dejte vědět, pokud si nepřejete registraci ve středisku pro rok 2011, ať vás zbytečně neuháním.

3) Pokud vše vyjde podle plánu, měli bychom 29. ledna 2011 od 9:30 stěhovat podsady a další větší kusy ze staré klubovny na faru. Každá ruka se nám bude hodit!

4) NPC 2011 je už také za dveřmi! Proběhne 11. - 13. února 2011, zvadlo vám přiložím k mailu. Najde se mezi vámi odvážlivec na noční putování po kopcích?

5) 25. - 27. února 2011 - výprava s děckama a s holkama z Černý na Zlatou Korunu. V plánu máme oslavu Dne zamyšlení a slavnostní oheň se skládáním skautských slibů (pevně doufám).

6) Doškolení zdravotníka zotavovacích akcí 2011. Máte stejně jako já propadlý zdravoťák? A neuděláme s tím něco? Na Krajinské v Budějkách proběhne 25. - 27. března 2011 doškolení. Informace naleznete pod odkazem. Já bych do toho šla, přeci mě nenecháte jít samotnou.

7) 8. - 10. dubna 2011 - Svojsíkáč opět na Zlatce! Počítám s účastí mých prcků na závodě, ale určitě bude potřeba i dobrovolníků na stanoviště, není to nejlepší způsob, jak se znovu setkat ve větším počtu a pořádně si zařádit?

8) 9. - 23. červenec 2011 - datum letošního tábora, který se uskuteční na Beňáku :-). Tak už si plánujte dovolenou :-).

Je toho víc než dost, ale snad je to všechno. Podávejte o sobě čile zprávy, ať vím, jak se máte, co děláte, jestli máte nějaký nápad, chcete se zapojit atd.

Mějte se fajn
Vaše Pegguška