Duben 2010

Hlášení

25. dubna 2010 v 17:59 | Peggy |  Aktuality
Nazdár Geniálně zvláštní a zvláštně geniální Íťáci a jejich příznivci!

Trošku mi to tady umřelo, tak zahajuji resuscitaci. Jak se máte, co děláte? Žijete či nežijete? Mám tady pro vás pár datumů a pár návrhů :-).

30. 4. - 2. 5. 2010 - Závod vlčat a světlušek na Zlaté Koruně: Je to docela dost na rychlo, ale třeba někdo budete chtít vyrazit. Já mám zatím v plánu sbalit děcka (i když jsou všechna starší...) a v sobotu ráno jet na Zlatku. Pokud děcka nebudou mít čas (ještě dvě se mi neozvaly :-(), tak sbalím jenom sebe a pojedu alespoň přiložit ruku k dílu. Přidáte se?

druhý nebo třetí víkend v květnu - Šumava s Holubovskýma: Dufy s Jezevcem plánují výlet na Šumavu a dovolili mi se vetřít, takže sbalím děcka a pojedu, jestli to půjde.

11. - 13. 6. - KAPKA 2010: Opět na velešínské benzině, tedy doufám, ještě jsem tam nezaskočila, ale slibuju, že to napravím.

SRAZ? Zvládneme? Určitě vás dříve nebo později budu muset svolat na střediskovou radu, ale předtím bychom se mohli někde scuknout, pokecat, popít, dát turnaj v Activity nebo tak. Hlašte, jak to s vámi vypadá, jestli máte nějaký volný víkend nebo jiný návrh na sraz a tak.

Tábor? Zatím otázka, ale předběžný termín by byl 8. - 14. srpna na Zlaté Koruně.

Snad jsem dala dohromady vše, co jsem dohromady dát chtěla, teď je to na vás. Prosím hojně komentujte, ať vím, že jste četli :-).