NPC 2009

14. března 2009 v 21:03 | Peggy |  Kronika
Na začátek článku vám, milí GZaZG, musím říct, že kdybych nebyla ovlivněna pečlivostí Květušky a nepodívala se do spamového koše, na fotky z NPC bych čekala asi pěkně dlouho... No jo, byly tam .

20. února jsme kolem sedmé hodiny mířili s Květou na Zlatou Korunu na vlak. Startovalo se z Kájova, a proto byl postup "na Zlatku autem a dál mašinkou" nejideálnější. Už v čekárně nám běhal mráz po zádech z nadcházejícího mnohahodinového pochodu sněhem. Neutekli jsme. Postavili jsme se smrti tváří v tvář. Kromě nás ze Zlatky ještě vyráželi Holubovský (Luboš, Paša, Peťa, Šídlák s Majlou, Datel... a další, které nedokážu pojmenovat ). Cesta na start byla fajn, celé dvě zastávky ve vagónu naplněném blázny s bagáží... a stejným cílem.

Jak už jsem řekla, vyrazili jsme z Kájova a to v této sestavě: Dufy, Terka, Květa a Peg (nenechte se ošálit, byli jsme naprosto tříčlenné družstvo... ). Zdolali jsme tři vrcholy Blanského lesa a nezapomněli jsme samozřejmě na Kleť. Pod Kletí jsem pocítila jisté pochybnosti nad svým návratem do říše živých... Nebýt Dufa, který mě vytáhl na Kleť a pak stáhl z Kletě dolů, tak ležím ještě teď někde v lese a ohlodávají mě veverky.

Na základnu jsme dorazili před šestou hodinou ranní. Posilnili jsme se teplou "snídaní" a zalehli do spacáků. Probudila nás až Úža - třetí člen týmu Agláji. Po snídani se začalo soutěžit. Nejprve jsme stavěli věž ze špaget, pak jsme sbírali sirky s ponožkou na ruce, zasouvali jsme klacek do díry v toaleťáku, nechyběl ani pošťácký telegraf, slavnostní hostina v podobě studeného kuřete, zeleného párku, tvrdého chleba a jiných podobných pochutin, večer jsme sehráli scénky na téma "Pošťáci musejí být šílení" a několikrát jsme si zapěli hymnu NPC.

Víkend to byl nádherný, jak jinak, že? Skončili jsme na hezkém šestém místě, nejlepší jsme byli v disciplíně "pošťácký telegraf", kde jsme dosáhli stoprocentní úspěšnosti (jako jediné družstvo ). Fotky najdete TADY. A teď se můžem těšit na příští rok .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama