Nažidla 6. - 8. února 2009

28. února 2009 v 10:25 | Peggy |  Kronika
Už to máme za sebou, ale proč nezavzpomínat, že?

6. února jsme se kolem šesté hodiny sešli v nonstopu. Skupinka zatím nebyla početná, stavět se ovšem musí na pevných základech. Já s klikou, Šárka a Kontejner jsme byli Megguškou dopraveni do Nažidel (muškáty, zásoby jídla a podobné beru jako samozřejmost ). Zábavný okamžik přišel už u benziny, kdy jsme nemohli nastartovat... V Nažidlech se do naší skupiny statečných přidala jseště Sylva a v noci Doktor. Páteční večer byl plný salámu, cibule, krákavého zpěvu, muškátů a různých hlodů na různá témata .

V sobotu se tradičně vyrazilo na dříví. Ráno se objevila další posila - Kvítko s Matesem. Už od rána jsme jeli na muškátech jako největší alkoholici... Hráli jsme na kytáry, hráli jsme Kontakt, Asociaci, pátrali jsme po souvislostech mezi chrochtáním a nedostatkem sexu... Dokonce jsme se zvládli i do syta vyspat.

No a v neděli... Nejvíce vzpomínek mám na snídani. Ještě dneska, když jdu kolem lednice, popadne mě podivná plíživá chuť na cibuli... Zatím odolávám, přeci nebudu feťák cibule, ne? Jinak se uklízelo, znáte to. Nakonec jsme zabrnkali do strun, zahráli si svítí a Megguška si nás zase odvezla dom.

Bylo to krásné, bylo to nádherné, ráda bych si to zopakovala.

Jestli toužíte po fotkách, tady máte odkaz na stažení. Jako bonus jsem přidala tři videa natočená během víkendu. Sama jsem se divila, co to je...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marins Marins | 5. března 2009 v 21:11 | Reagovat

Óóó, foto samá krása, no a to video též gut i když sem občas netušila kdo je kdo:-) ale jak sem viděla tak ste se nenudili.

P.s. doktore pěkná póza v kadibudce

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama