Leden 2009

Nažidla 6. -8. února 2009

28. ledna 2009 v 20:27 | Peggy |  Aktuality
Mí milovaní GZaZG i ostatní návštěvníci,

podruhé se pokouším napsat nějaké info k Nažidlům. Poprvé mi milý blog celý článek smazal , pokud se to stane zas... Neptejte se, co se stane.

Tak tedy na úvod. "Jet na Nažidla" znamená strávit víkend ve srubu bez elektřiny mezi veverkama a další zvěří, která obývá lesy okolo. Spí se na zemi na koberci (spacák a karimatka velmi vhodné...), vaří se na plynu nebo kamnech (ešusáky, hrnečky, příbory a jiné prkotiny jako třeba lžička na zamíchání kafe doporučuju), pitná voda je přítomna, stejně jako kadiboudy za řekou. Když bude zima, zahřejem se . Vždyť nás znám...

A teď konkrétněji.

Doprava. Pojedeme tradičně busem z Velešína do Kaplice a z Kaplice na Nažidla. Našla jsem tyhle tři spoje, které vypadají ucházejícně:


VelešínKapliceKapliceD. Dvořiště
115:4516:1016:1516:35
216:1816:4316:4517:04
317:2517:5018:3018:48


Záleží hlavně na pracujících a mimovelešínských. Hlašte, jak jste kdo na tom, a který spoj by byl nejlepší. Snad to dáme dohromady. V nejhorším případě večír pojede zásobovací četa (Meg, Lišák, Kvítí) autem.

Zpátky musíme mašinkou z Bujanova, busy jedou móc brzy (promiň, Úžo...).


BujanovVelešín
112:5013:16
218:2216:56


Jestli vlastníte cokoliv pojízdného (auto, sobí spřežení, sněžný skútr apod.), můžete si přijet až k lesu. Najde-li se někdo takový, poskytnu zdarma konzultace ohledně trasy a parkování.

Papání. Na pátek si vemte vlastní zásoby, od soboty se začnem stravovati společnými silami . Nákup obstará zásobovací četa. Potřebujeme vědět, kdo bude pít muškáty. Destiláty a vína si narvěte do batůžku nebo napište své přání do komentářů, uvidíme, co se dá dělat. Pište samozřejmě jakákoliv přání (když si to zaplatíte, proč by vám neudělali radost...).

Cena. Cestu si zaplatí každý sám, nějaké drobné se platí za ubytování, zásoby se rozpočítají přímo na Nažidlech. Netroufám si odhadnout, odhadujte sami...

Ostatní. Pojede s námi pes (Květušky Mates). Pokud nechcete zabloudit, vemte si baterku. Máte někdo foťák? Hudební nástroje vítány. Dobrá nálada povinnost! Zdravý rozum nechte doma...

Snad jsem zvládla napsat všechno, co jsem už jednou napsala... Dotazy, návrhy a jiné pište do komentářů. Konzultační hodiny poskytuji pro své milované kdykoliv .

Kdo jede?

Na 99,9%: Kvítko, Peg, Úža, Doktor, Šárka, Sylvén, Kontejner
Pozitivní ohlasy: Had, Máša, Monča, Martička, Meg, Lišák
Váhají: Stánička, Martin osoba X
Nemohou : Ferda

Konec hlášení
Peg

Znovu se hlásím, ozvete se taky?

12. ledna 2009 v 12:57 | Peggy |  Aktuality
Zdravím všechny Geniálně zvláštní a zvláštně geniální,

velice převelice se omlouvám za svou neaktivitu na našem blogu. Snad už to teď bude lepší. Já tomu zatím pevně věřím, tak mě musíte adekvátně podporovat .

Rovnou se vrhnu na informace z našich hlav.

6. - 8. února 2009 chceme vyrazit pryč z měst do lesů. Jedeme na Nažidla!!! Jediné, co zatím máme je termín. Poslala jsem maila i do okresu, jestli se někdo nechce přidat. Nahlašte prosím vás co nejdříve vaši případnou účast. Uznávám, že jsme s tím vyrukovali dost narychlo, ale snad si alespoň někdo čas najde. Není problém přijet třeba v sobotu (pokud máte čím...). Další informace určitě brzy přibudou (jsou závislé na tom, jak rychle se ozvete, že jedete ).

20. - 22. února 2009 se koná tradiční akce Holubováků - NPC. Máte někdo chuť vyrazit s námi? Trasa vede z Kájova na Zlatku. Cena 250 Kč. O zábavu bude postaráno samozřejmě jako vždy .

Protože jsem o několika z vás dlouho neslyšela, budu posílat i informační sms. Až se tady ukážete, potvrďte mi prosím správnost mailových adres (tudíž jestli všem došla informace Nažidla). To je zatím asi vše. Doufám...

Tak tedy