Červen 2008

Rozvržení směn :-)

18. června 2008 v 7:13 | Peggy |  Aktuality
Podařilo se mi dát dohromady takové nějaké rozvržení na benzíně. Neni to zrovna slavné, ale co se dá dělat, my si to snad užijem. Květuška s Martičkou se omluvují, jedou si užívat do Chorvatska. Šárka se také omluvuje a já jsem v pátek v práci (jak neuvěřitelné, což? ). Radim bohužel nemůže marodí. Jinak Heduška se zatím neozvala, ale možná se v neděli ukáže. Házeli jsme také hlášku Kontejnerovi a když budu mít ještě nějaké nápady, pozeptám se na účast i jiných vhodných lidí, třeba nám někdo pomůže. Pokud víte o někom, kdo by se rád zúčastnil, žádný problém, ruce navíc se hodí .
PÁ dopoPÁ odpoSO dopoSO odpoNE dopoNE odpo
Doktor
--------------------
Sylvén
----------
----------
Stánička
Máša--------------------
--------------------
Úža
----------------------------------------
Peggy--------------------
Radim------------------------------------------------------------
Šárka H.--------------------??--------------------
Heda??????
Další důležité informace
Každý den začínáme od 10:00, to znamená, abychom tam v 9:30 už byli a připravili si materiály, kasičky, nádobíčko na mytí a tak podobně. Všechno potřebné by mělo být v klubovně, nádobíčko nám rádi zapůjčí. Protože je nás opravdu málo a nezvládáme se vystřídat na oběd, musíme si vzít nějakej už ráno do baťůžku . Konec je v 18:00. Kasičky v pátek dostane na starosti Sylvén a večer si je předáme.
Dnes večer se pokusím informovat média. Tedy doufám, že tam panu vedoucímu nebudou vadit, kdyby se za námi třeba rozjela televize . Hlášku hodím do Deníku a do Gimmi (TV Prima). Pak snad i něco napíšem do zpravodaje...
To by měly být všechny důležité informace. Jestli si to přečtete, napište mi komentář, jinak vám budu muset všem volat a oznamovat vám to znovu ústně. Nejen, že je to drahé, ale taky mi to ukusuje čas . Děkuju Peggy

KAPKÁÁÁ

9. června 2008 v 19:49 | Peggy |  Aktuality
Už nám skoro dýchá za krk, blíží se nadsvětelnou rychlostí, a proto potřebuji vaši spolupráci. Dopředu se mi nahlásil dostatečný počet účastníků (třeba Heduška upsala svou duši ďáblu ), požádala jsem nejstarší skauty - Šárku a Radima. Teď ale potřebuju udělat nějaký plán kdo kdy, abychom v tom neměli bordel a pan vedoucí byl spokojen .
Takže co po vás chci. Do komentářů, pomocí sms nebo mailem na gzazg@centrum.cz mi napište, které dny máte čas, jestli dopo nebo odpoledne. Já to vyhodnotím a stvořím další informace. Pokud byste chtěli přespat v klubovně, není problém. Jen si musíte vzít spacáček a zajistit si papu .
Na benzině budem trávit od pátku do neděle spousty času. Před desátou bychom měli naklusat a připravit si nádobíčko, které nám pan vedoucí půjčí. Od desíti bude start. Dopolední směna tedy začíná v deset, končí ve dvě. Odpolední ve dvě začne a v šest skončí. Aby to bylo spravedlivé rozdělení . Kdo máte foťák, berte!
Bohužel toho po vás chci víc...
Registrace ještě nezaplatili: Peggy, Doktor, Had, Marta, Máša a Stánička. Jestli se zúčastníte, vezměte je s sebou.
Na krku máme kromě Kapky i tábor, a proto opakuji. Pojede málo dětí, mohli bychom si udělat zároveň i roverské řádění. Datum: 3. - 17. srpna 2008. Místo: Zlatá Koruna. Cena: 2500 Kč. Kdo máte zájem, hlašte se!
Jinak prosím o spolupráci, zkuste se zamyslet nad táborem - pro snažší orientaci uvádím výběr (celotáborovka, výlety po okolí, třeba i na kole, denní řád, např. rozcvička, budíček, hygiena, nástup, nějaké hry, zajímavé dovednosti a aktivity...). Potřebujem inspiraci či nakopnout do pr*ele .
A poslední věc. Chcete stále debatovat na živo, tak co kdybychom si po akci v pátek nebo v sobotu udělali malé sezení?
Prosím odpovídejte co nejrychleji. Pá pá pá Peggy

Zlatka 11. - 13. 4. 2008

5. června 2008 v 11:59 | Peggy |  Fotogalerie
Konečně se ke mně dostaly fotky z několika posledních akcí. Ty hezké jsem vybrala a postupně vám je zveřejním na blogu. Potom se ještě pokusím dát dohromady fotky dětí, zipnu je a hodím vám sem odkaz na stažení . Co vy na to?
Hrajeme si .
Ne, Úža nám to nedává, ona nám to bere!
Cenzura je všude...
Svačinu jsme pojali kreativně.
Ham.
Někdo měl jogurt na nose...
Někdo poctivě otvíral pusu...
Někdo byl jak prasátko...
A pak, že nejsou chlapi šikovní v kuchyni.
Tady sbíráme papírky a jiný nevábný bordel kolem základny.
Tohle je dobrá kravina . Prolézt, přetáhnout, klacek mezi nohy, jednu nohu narvat dovnitř, přetáhnout přes hřbet a vylézt .
Hmatová kimovka. Nechali jsme se inspirovat šikovnou knížkou.
Schválně, poznali byste, co to je?
Špageta a pytlíky od čaje vyvolávali u některých jedinců histerické chování... "Fúj, co to je!"
A tady máte všechny předměty, které jsme poslali.
Trénujeme nástup.
A někdo nám ho kazí...
Po mytí záchodů si zasloužím ranní kávu...
I holkám to v kuchyni šlo .
Je neděle a my musíme zase domu...
Hrdla má čtyři nohy!
Tohle je dost dobrá momentka . Vypadá to, jako bych zkoušela thaj či...
Tohle je jeden ze dvou důkazů, že s námi byla i Květuška... Vzhledem k tomu, že se spíš schovávala na druhé straně foťáku .