Přehled akcí

4. dubna 2008 v 18:25 | Peggy |  Kalendář akcí
Takže tady je slíbený přehled akcí, na které by se dalo vyrazit. Abych nemusela zbytečně opisovat, uvádím odkaz na skautskou křižovatku.
Začínám vzdělávacími akcemi. Možná vás nenadchnou, ale třeba jo. TADY!
Nakonec musím přeci jen seznam doplnit...
SVATOPLUKOVY PRUTY: Svatoplukovy pruty jsou roverský lesní kurs zaměřený na podporu rozvoje a činnosti roverských kmenů a družin. Kurs je určený pro čtyř až šestičlenné skupiny roverů (17 - 24 let) a rangers (16 - 24 let) z již existujících či teprve vznikajících kmenů a obzvláště pro ty, kteří se aktivně podílejí na vedení kmene. V roce 2008 se bude konat už jeho desátý ročník. Kurs nabízí inspiraci pro váš kmen v oblastech: roverský program (tvořivé a outdoorové aktivity, příroda a ekologie), služba, vedení a fungování kmene.
OIKOS: Jsme kurzem rodiny prožitkově-vzdělávacích kurzů Junáka. Naším cílem je podnítit vás k tomu, abyste oddíl vedli v dobře fungujícím týmu rádi a s rozmyslem. Na kurz zveme oddílové rady, resp. skupinky o 2-4 lidech aktivně se podílejících na vedení jednoho oddílu (svým založením však nejsme vhodní pro podporu vedení roverských kmenů či oddílů). Týmové vedení považujeme za základ úspěchu a trvale vyrovnané situace oddílu.
PAVUČINA: Pomáháš s vedením oddílu? Hodně jsi toho zažil přes rok na výpravách i na táborech? Chceš se zlepšit? Je zde ZCELA NOVÝ a ZCELA JINÝ víkendový kurz. Vůdcovský kurz Pavučina se skládá z několika víkendů a končí vůdcovskými zkouškami.
JIHOČESKÁ LESNÍ ŠKOLA: Chceš se podívat do zrcadla i za něj? Chceš se ohlédnout a zároveň dívat vpřed? Chceš se zastavit a zárověň získat chuť k běhu?
SČ LESNÍ ZÁCHRANÁŘSKÁ ŠKOLA:
Chceš zažít, jak skauti dorůstají v lesoškoláky?
Chceš se pokusit poznat nebo si jen potvrdit svoji životní cestu?
Chceš se setkat se skautským týmem, který něco ví o teorii i praxi?
Chceš poznat, jak se cítí záchranáři v akci?
Chceš zažít řadu simulovaných situací a her, které Ti o Tobě řeknou víc, než jsi se o sobě dozvěděl dosud?
Chceš prožít mnoho nového v přírodě i ve městě, za slunečného počasí i za deště či na sněhu?
SPOJENÉ LESNÍ ŠKOLY VLČÁCKÁ LŠ A LŠ JANINKA:
Vedeš smečku vlčat nebo roj světlušek? Chceš se naučit poznat svět vlčat a světlušek? Chceš načerpat nové nápady a náměty pro svou činnost? Chceš proniknout hlouběji do programu vlčat a světlušek? Chceš se naučit pracovat s Knihou džunglí nebo s Broučky a využívat je ve svém programu?
Pokud sis alespoň ve dvou třetinách otázek odpověděl(a) "ANO" - pak právě pro Tebe je určena Vlčácká lesní škola a Lesní škola Janinka.

A tady jsou akce ostatní... TADY!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sysuska Sysuska | E-mail | 26. dubna 2008 v 14:09 | Reagovat

Pojedem na pruty a lesni školu :)) prosim prosim

2 Peggy Peggy | E-mail | 26. dubna 2008 v 16:20 | Reagovat

Souhlasím s Pruty, vypadají lákavě ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama