Debatní kroužek podruhé ;-)

25. dubna 2008 v 22:26 |  Kecárna
Nikdo z vás už nerodí žádné nápady, a tak mě napadlo všechny nové poznatky shrnout a pokračovat v debatě. Nejprve bych ráda poděkovala Hadovi, Sylvénkovi, Úže a Doktorovi, kteří se zapojili do debaty. Pět z deseti (počítám i sebe) je docela úspěch. Zvlášť u nás…

1) Registrace zatím nezaplatili: Peggy, Doktor, Had, Marta, Máša a Stánička (pokud se s námi chce opravdu registrovat). Měli bychom je dodat co nejdříve Květě.

2) Blíží se červen a s ním i naše oblíbená humanitární akce Kapka. Jak to s vámi vypadá? Zúčastníme se? Docela to hoří, protože se máme přihlásit do konce dubna, takže máme zhruba pět dní na rozmyšlenou. Pokud se nepřihlásí aspoň čtyři Gzazg, kteří jsou do toho ochotni jít, tak nemá cenu se vůbec účastnit. Proto úpěnlivě prosím, nahlašte se mi, na Kapku se těším a doufám, že vy také.

3) Poznávací zájezd do Plzně se uskuteční 16. - 18. května 2008. Kdo máte chuť se k nám přidat, dvířka jsou stále otevřeny.


5) Náborová akce. Návštěvní kniha

6) Podle několika hlasů hádám, že blog se vám líbí a vyznáte se v něm. Cítím z toho trošku, že je vám jedno jaké články zveřejním, že si vyberete to, co vás zajímá. Někteří z vás koukají pravidelně, někdo nejspíš vůbec (hádám tak z došlých komentářů). A možná se taky soustředíte jen na to, na co vás upozorním mailem. Škoda je, že už se k tomu nevrátíte… Samotné upozorňování mailem má dobré ohlasy, to jsem ráda. A Doktor má chuť na nějaké soutěže, tak až mě zase osvítí múza, něco vymyslím.

7) Tradiční a netradiční kolektivní sporty už mají také svou návštěvní knihu. Návštěvní kniha

8) Dokonce i fest má svou návštěvní knihu. Návštěvní kniha

9) Ohledně triček Had správně odtušil, že by nebylo na škodu si je objednat u nějaké agentury. Sám jednu navrhl. Já jsem ale takový primitiv, že jsem nezvládla zpracovat tolik informací a trošku se v tom nevyznám. Některé agentury jsem si našla, zvládla jsem kouknout na nabídky triček, ale dál jsem skončila. Máte-li někdo zkušenost v objednávání triček nebo se v tom jenom orientujete lépe než já, tak se mi ozvěte. S vaší spoluprácí bychom to mohli dát dohromady.

10) Sylvén podotkla, že k plnění nováčkovské (odkaz) nemáme dostatečnou motivaci. S tím musím bohužel souhlasit, a proto mám pro vás další výzvu. Co by nás mohlo motivovat k plnění námi vytvořené nováčkovské? Jsme už staří pardálové, ale po nás přijdou další odvážlivci a budou chtít nakouknout do kmene Geniálně zvláštních a zvláště geniálních E.T. z Tee-pee Pýtý a my nebudeme mít nic, čím bychom je nadchli. Roverský kmen jsme si vytvořili sami, je tedy naší poviností ho nějak zpracovat. Když ne pro nás, tak pro ty další. U skautů už dorůstají nadějné osůbky a máme Stáničku! Zasněte se, představte si, že je vám zase šestnáct, a zkuste popřemýšlet o tom, co by vás motivovalo. Odpovědi čekám v komentářích.

11) Akce všeho druhu, na které bychom mohli vyrazit najdete ZDE.

12) Matura se neúprosně blíží… Ach jo. Já přemýšlím ale trošku dopředu a ptám se vás: Uděláme nějaký pomaturitní večírek? Pokud jo, tak kde? V hospodě? Na Zlatce či na Nažidlech? Uděláme ho na konci května nebo po přijímačkách na vysoký? No?

13) Nechci vás děsit, ale musím přidat další body. Hodně z vás hlásilo, že lepšatější by bylo sejít se a prodebatovat to všechno naživo. Teď před maturitou by to asi nebylo vončo, nejspíš se nesejdem, ale potom by to snad šlo, ne (viz. pomaturitní večírek)? Já měla ale ještě jiný nápad. Mohli bychom se sejít někdy na chatu, založili bychom si místnost na lidé.cz a skoro živé diskuzi by nic nebránilo. Co vy na to? Sejdeme se na chatu? V týdnu? O víkendu? Ráno? Odpoledne? Večer???

14) A poslední ohlášení. Na tábor bychom chtěli objednat pro děcka nějaké ceny z Junu a TDC. Chcete-li někdo něco na kroj nebo jiné vymoženosti, hoďte hlášku do komentářů. Zatím se ohlásila Úža. A to mě přivedlo k dalšímu otázce. Stáničko, chceš na táboře skládat slib?
Pro dnešní večer je to vše. Pokud ještě něco dodám, tak spíš po půlnoci a to už bude nový den.
P.S. : Přidala jsem vám odkaz na stažení prezentace TAK TO JSME MY! Hledejte
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sysuska Sysuska | E-mail | 26. dubna 2008 v 14:11 | Reagovat

Myslím že pokud se bude dělat pomaturitni vecirek tak jsem pro az po zkouskach na vysoký a ja za sebe muzu rict ze uz je to v tom pripade treti kterej mam dohodnutej takze po maturite to bude sila :)

2 Doktor Doktor | 26. dubna 2008 v 22:50 | Reagovat

Kapka, hlásím se,pokud jdete do toho někdo se mnou!:-)

Plzeň nepřipadá v úvahu, bohužel, v tom termínu budu nejspíš konat opravky...

Pomaturitní večírek není problém,jen ty přímačky na vysoký jsou některý až v červnu,takže to bude spíše popříjimací večírek,hm? A ten  by mohl být na Nažidlech nebo na Zlatce(ať nesedíme věčně v hospodě,ne?:-) ).

Jsem pro Chat, ale spíš večer, přes den je spousta z nás ve škole a nebo v práci...večer je hlava přeci jenom lepší než ráno(a hlavně se nikdo nevymluví,že zaspal:-D )...

Motivaci do plnění Nováčkovské? To musíme probrat společně...ale mohlo by to být třeba něco na kroj,hm? nějaké VÝRAZNÉ vylepšení,co vy na to?

3 Marina Marina | E-mail | 28. dubna 2008 v 11:33 | Reagovat

Na kapku bych šla ale zalezilo by na tom kdy to bude a od kolika. Vyhovovali by mi nějakou sobotu odpoledne

4 Peggy Peggy | E-mail | 28. dubna 2008 v 22:12 | Reagovat

Tak konečně si házím vlastní kometář ;-)

KAPKA BUDE 20. - 22. června. Zatím se nahlásili: Peggy, Doktor, Úža... A Máša sobota odpo, možná. Tak ještě by bylo hezké sehnat jednoho a nebudu se bát nás přihlásit :-).

Už mě nepulte větami typu: to musíme probrat společně... Tohle snad není společnej blog??? Může se vyjádřit každý! :-D Výrazné vylepšení na kroj jsme kdysi vymýšleli jako nášivku Gzazg. Ale je to dostatečná motivace? Mě by možná motivoval obřad, který jsme chtěli zařadit po splnění nováčkovské. Tajný obřad... Akorát nevím, jak moc tajný by měl být, tedy jinak řečeno, kdo ho vymyslí :-D.

Já bych měla dělat přijímačky až někdy v červnu. Buď desátého nebo čtyřiadvacátého... A maturitu 19. května. Tím jsem chtěla naznačit ten velký prostor vhodný ke slavení :-D. Jak jste na tom vy? Se školou a tak? Líbí se mi taky varianta někde jinde než v hospodě. Bude to hezký soukromý večírek, pozvat si můžem koho chcem, můžem si zahrát nějaké naše geniálně zvláštní a zvláštně geniální hry a nikdo se na nás nebude divně dívat :-D :-D.

No, takže chat někdy k večeru by šel? Což? Týden nebo víkend? Hlašte, jak máte čas, já se přizpůsobím.

A co prezentace, už jste koukali? Líbí?

Tak to je zatím vše :-D.

5 Peggy Peggy | E-mail | 29. dubna 2008 v 22:06 | Reagovat

Slavnostně hlásím, že po tom, co jsem obeslala poslední GZaZG, jsem nás přihlásila na KAPKU 2008. Svou přítomnost mi slíbili: Doktor, Úža, Máša na sobotu odpoledne, Stánička a Sylvén. I já se samozřejmě zúčastním :-). Ještě bych ráda požádala nejstarší skauty Radima a Šárku. Pokud by se chtěl zúčastnit i Kontejner, žádný problém ;-).

Ani nevít, jak jsem ráda, že jsem nás nakonec mohla přihlásit. A omlouvám se za bombardování mailama...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama