VK Pavučina - Litoměřice, Praha

22. března 2008 v 21:07 | Peggy |  Fotogalerie
Pokračuju v seznamování s vůdcovským kurzem Pavučina. Následují fotky z dalších dvou víkendů .
Litoměřice, 18. - 20. ledna 2008
Spanilka si hraje s telefonem. Co bych vám o ní ještě napsala? Je to usměvavá veselá holčina z Plzně .
Prófa z Písku. Díky Prófovi, který skládal na prvním víkendu Pavučiny ještě čekatelky, jsme vyhráli Riskuj! (jestli si pamatujete, proběhlo v Plzni ).
Živá debata před ulehnutím. Tohle je Píďalka z Českých Budějovic. Chytrá slečna, vede holčičí oddíl a čte nerada povinnou literaturu (jako já a spousty jiných ).
Slečna na fotce by vám měla být povědomá, což?
Cecek, náš instruktor. Už jsem psala, že je to skvělý showman, nevím, co dodat. Čiší z něj pozitivní energie .
Někteří z vás možná poznáváte Billa, jednoho z mých maskotů . Na každou Pavučinu mě doprovázel nějaký kamarád. Dokonce i zesnulá Paralenka se zúčastnila .
A další Bill . Tenhle ale tepe a dýchá, narozdíl od mého Billíčka . Bill je z Plzně, poslouchá správnou muziku a hrozně mu padají vlasy . Zajímavé informace, není-liž pravda .
Externí instruktor Tomáš. Přednášel nám něco o autoritě a zkoušeli jsme si na něm autoritativní příkaz .
Tento sexy pohled patří Alex . Pokud dobře čtete a pamatujete si předešlé víkendy, tak jistě víte, že Alex a tamburína jsou nerozluční kamarádi.
Wanda s krásnou šáličkou je z Kolína a vede světlušky. Vyprávěla nám o nich, že jsou hrozně ujeté do armády, chtějí pochodovat a líbí se jim, když na ně někdo křičí rozkazy. Velice zajímavé.
Důkaz, že jsem se všeho taky zúčastnila. Tady zrovna něco píšu.
Maruška a Kaskadér, naši dva vodovodní skauti. Kaskadér je z Mělníka a Maruška z nějakých Želíz či co . Oba jsou fajn lidičkové.
Sylvén s Kecalem. Kecal je z Habartova a právě se mu můžete podívat do nosu .
Sobotní odpoledne nás čekala hra po městě. Litoměřice jsme prolítali co to šlo . Na fotce Ještěr sděluje informace, které zjistil, Pétě a Šlehymu. Ještěr je Pražák, po cestě z hospůdky jsme pokecali o pivu .
Sid v klobouku. Móc mu to sluší , skoro jako mně. Jak už jsem psala minule, Sid je z Blanska. Novou informací, kterou bych mohla ještě dodat, je snad to, že má nakažlivej úsměv. Když se směje on, tak se musí smát i lidi okolo .
Šamanka s Wandou studují se zaujetím úkoly, které máme plnit. Ještě dodám, že Šamanka je z Brandýsa nad Labem. (Píšu vám tady kdo odkud je, abyste si dokázali udělat obrázek o tom, jakého byla naše partička složení . Takže tomu klidně nevěnujte pozornost .)
Béďa je taky suprová holčina. Pochází z Prahy, pěkně zpívá a hraje na kytáru.
Litoměřice v celé své kráse.
Človíček v oranžovém tričku je Iky, další externí instruktor. Povídal nám o estetice a teď nám sděluje, jak si počmárat deku .
Roubík se do toho pustila. Ovečky jsou úplně dokonalé . Roubík je z Mukařova, vesničky nedaleko Prahy. Studuje hydrobiologii a spolu s Adamem provozuje geocaching, o kterém vám napíšu článek.
Praha, 15. - 17. února 2008
Začínáme večerem světel. Z kostek cukru jsme si stavěli hrady a opevnění pro čajovou svíčku, kterou jsem si potom navzájem zapalovali. Následovalo vybírání mott, jež jsme měli přijmout za své, a nakonec jsme ještě postavili z hradů, a k nim přiřazených mott, celý svět.
Krásně to svítí, což?
Pohled do nitra opevnění.
Kocháme se svými dílky .
Móc pěkná atmosféra .
Bill se svým hradem.
Tady už máme postavený celý svět.
No kdo to tady běží? Tyhle roztomiloučké ovečky běhaly volně kolem základny pražských skautů. Bylo to pro nás docela překvapení. Už v pátek večer po příjezdu nám Cecek říkal: "Bacha na ovce.". Něco ve tmě občas i zabečelo, ale moc jsme tomu nevěřili. Pak se ráno otočíme a za námi stojí ovce a malý jehňátka .
A majinký ovešky . Takový nádherný potvůrky . Několik dní po našem odjezdu z Prahy se ovcím narodily další!
Abych stále neopakovala stejné tváře, vybrala jsem jen pár foteček. Tady je Kop. Zrovna o berlích... Asi do něčeho kop... Kop je z Prahy... Co bych ještě tak řekla? Už nevím .
Nevím, jestli z téhle fotky něco máte... Takový hezký profil, umělecky pěkná fotka, ale vy toho člověka neznáte... No, každopádně toto je další z externích instruktorů Jerry. Jerry je machr na nábory, dále nám přednášel o struktuře Junáka i samotného střediska a myslím, že i o vedení rad a diskuzí .
Žlutý kokon v celé své kráse . Zleva: Peggy, Sylvén, Roubík, Adam, Píďalka a Prófa. Zamýšlíme se nad umístěním tábořiště.
Vybírání tábořiště může být docela sranda .
Program čtvrtého víkendu Pavučiny byl krajně záludný. Jako symbolický rámec jsme měli Rychlé šípy, a tak byl program napsán pozpátku . Pokud člověk neměl stále při sobě zrcátko, byl ztracen. Jenže my jsme chytré hlavičky. Sundali jsme program ze sloupu a nalepili ho obráceně na okno .
Ve skautských klubovnách se dá najít všechno možné... V Praze mají ovce a k tomu ještě dvě takovéhle zelené příšerky .
José se šťoural v nějakém prapodivném stroji . Možná je to stroj času a možná taky ne . Abych dodržela informovanost, José je z Nejdku. Jen netuším, kde to je .
Příprava na procházku. K svačině jsme dostali jabko a ty ovce to rychle vytušily . Taky jsem jim většinu obětovala...
Cíl naší vycházky. Miminka, který maj prd** místo hlavy. Dokud jsem to neviděla na vlastní oči, nevěřila jsem . Výjezd nahoru byl taky událost, nás bylo totiž asi třicet...
Pohled na Prahu.
Pozorujeme z výšky. Zleva: Píďalka, Šamanka a Spanilka
Další skupinka. Zleva: Sylvén, José, Kop a Ještěr
Poslední fotka je trošku tajemná... Schválně, kdo z vás pozná, kdo to je . Tomuhle člověku jsem skládala činovnický slib...
Doufám, že někdo pošle alespoň jednu fotku z posledního víkendu. Potom budu moct konečně napsat i poslední článek o tom, jak se nám dělala vůdcovská zkouška .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama